kurye çeşitleri, kaç tür kurye var, hangi kurye türleri bulunmaktadır

Tüm İstanbul da Hızlı Kurye Hizmetleri

İstanbul da yaşamış olanlar ya da yaşayanlar iyi bileceklerdir ki, trafik yoğunluğu bir hayli fazladır. Hele ki bazı bölgelerden saatlerce çıkabilmek mümkün olmuyor. Bir de ora da oturuyor ya da bir firmanız var ise maalesef paket gönderimleri için günlerce beklemeniz gerekebiliyor. Bundan kaynaklı olarak sizlere motorlu kurye hizmetlerimizden bahsederek, avantajları nelerdir onlara yer vereceğiz.kurye çeşitleri, kaç tür kurye var, hangi kurye türleri bulunmaktadır

Motorlu kurye avantajları

Genel olarak daha hafif ve küçük paketler gönderilmesi elbette ki bazı dezavantajlarından olsa da, yine de motorlarımız ile birlikte mümkün olduğunca taşıma kapasitemizi yasal çerçeve içerisinde yüksek tutmaktayız. Bunun dışında kalan avantajlar ise şöyledir.

  • Trafiğe takılmadan daha hızlı teslimat
  • İstanbul’un tüm bölgelerinde teslimat avantajı
  • Güvenilir ve özel taşıma hizmeti
  • Paket kargaşasına son
  • Adresten adrese teslim
  • Tecrübeli teslimat elemanları

Bu maddeler verdiğimiz hizmetlerin avantajları arasında sayılabilir aslında. Elbette ki gönderim seçenekleri kadar motorlarımızı kullanan çalışanlarımızın yol tecrübesi, trafik bilgisi ve ehliyet belgelerinin yeterliliğine de önem vermemiz gerekiyor. Tüm bu konularda daha detaylı bilgilere sahip olmak üzere; iletişim numaramız olan +90 (212) 267 4646 numarasını kullanarak, müşteri hizmetlerimiz ile görüşmeler yapabilirsiniz.

Arabalı kurye hizmetiniz var mı?

Bazı paketlerin maalesef moto kurye İstanbul tarafından taşınması mümkün olmamaktadır. Bu durumda da müşterilerimizi boş çevirmemek adına elbette ki filomuzda kargo araçlarımızda bulunmaktadır. Yine bu araçları kullanan teknik çalışanlarımız ile adreslerinizden aldığımız paketleri, istediğiniz noktalara en hızlı şekilde ulaştırmak için çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Yaya kurye hizmetleri

Günümüzde hizmet veren bazı moto kurye firmaları, maalesef sadece belirenmiş noktalara hizmet vermektedir. Bizler, ‘’ Bizim Online Kurye’’ firması olarak, yaya kurye hizmetlerimizi de müşterilerimiz ile buluşturmaktayız. Böylelikle hangi noktada olursanız olun, İstanbul sınırları içerisinde olmanız dahilinde hizmetlerimize ulaşmanızın imkânı bulunmaktadır.

Fiyat ve online işlemler

Yukarıda belirttiğimiz bilgilerin yanı sıra fiyatlar hakkında detaylara ulaşmak ve fiyatları etkileyen faktörler gibi bilgiler için de web adresimizden destek alabilirsiniz. Sizlere hizmet verdiğimiz resmi web adresimiz; http://www.xxxx.com.tr/ olurken, online işlemler menüsüne ulaşabilmek üzere üye girişi yaparak, işlemler yapabilmenizde mümkün olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir