Orta Yüz Germe ile Gençleşmek Mümkün

Kadınlar her zaman ve her yaşta güzel ve bakımlı görünmek isterler. Kadınların en büyük korkularından biri de hiç şüphesiz ki yaşlanmak ve yaşlanma ile ortaya çıkacak olan kırışıklıklardır. Her kadın aynaya baktığı zaman yüzünü hala genç yaşlardaki gibi pürüzsüz ve gergin bir şekilde görmek ister. fakat genetik faktörlere bağlı olarak kadınların yaşları ilerledikçe kırışıklıklar da yüz göstermeye başlamaktadır. Özellikle yüz ve boyun bölgesindeki kırışıklıklar birçok kadını rahatsız etmektedir. Ancak artık ileri teknoloji sayesinde orta yüz germe operasyonları geçirerek genç kalmak mümkündür. Yüz gerdirme operasyonları hastanın şikayet ettiği bölgeler doğrultusunda yapılmakta ve oldukça başarılı sonuçlar alınmaktadır.yüz nasıl gerilir, orta yüz nasıl gerilir, orta yüz germe ile gençleşme

Daha genç bir görünüm ile kendini sevin

Yüz gerdirme operasyonu başlıca yağ enjeksiyonu ile gerçekleşmektedir. Hastanın rahatsız olduğu bölgeden alınan yağ dokusunun hastanın ihtiyacı olan bölgeye enjekte edilmesi ile gerçekleşmektedir. Kadınları büyük oranda gençleştirecek olan yüz gerdirme işlemi ise yüzün farklı bölgelerine uygulanabilmektedir. Bu bölgelerden biri olan orta yüz germe operasyonları da yüzde elmacık kemikleri, yanaklar ve göz kapaklarını kapsamaktadır. Yaşın ilerlemesi ile birlikte yanakların dolgunluğunun azalarak her geçen gün aşağı doğru sarkması, göz kapağındaki torbaların daha da belirgin hale gelmesi, alt göz kapağının uzamış gibi görünmesi gibi sorunlar yüzün yaşlanmış görünümüne en çok sebep olan sorunlardır. Bu nedenle orta yüz gerdirme operasyonları sonucunda kadınlarda büyük oranda gençleşme meydana gelmektedir.

Gençleşmek için orta yüz operasyonu

Orta yüz bölgesinden şikayetçi olan ve artık orta yüz bölgesi basıklaşmış olan kişilerde bu operasyonlar oldukça uygundur. 35 ile 50 yaş arasındaki kişilere gerçekleştirilecek olan bu işlem sonrasında kadınlar istedikleri yüz hatlarına sahip olabilecektir. Günümüzde estetik cerrahide oldukça popüler olan orta yüz germe işlemleri ameliyathane ortamlarında anestezi ile gerçekleşmektedir. Operasyonun süresini inceleyecek olursak silüet lif 30 dakika kadar, yağ enjeksiyonları 30 dakika kadar, endoskopik orta yüz germe ve alt göz kapağı operasyonları ise yaklaşık olarak 1-1.5 saat arasında sürmektedir. Operasyonlar kalıcı olmakla birlikte yaşın ilerlemesi sonucu bir miktar sarkma gerçekleşebilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir