Lg Mi Samsung Telefonlar Mı?

Bilindiği üzere günümüzde birçok özellikleri sayesinde en fazla tercih edilen akıllı telefonlardan biri de Lg ve Samsung markalı cep telefonlarıdır. Birçok özellikleri sayesinde birbirinden bir hayli farklı olan bu 2 harika cep telefonları hakkında kullanıcıların en fazla merak ettiği konulardan biri de bu iki harika telefonların aralarındaki başlıca farkların neler olduğu konusudur. Makalemizin de ana konusu olan bu konu hakkında sizlere ve merak eden kullanıcılara detaylı olarak bilgiler sunacağız.LG, samsung, LG mi Samsung mu

Lg İle Samsung Telefonlar Arasındaki Başlıca Farklar Şunlardır;

  • Lg markalı telefonlar dünyanın en kaliteli malzemelerinden üretilmektedir.
  • Bu durum malesef ki Samsung markalı telefonlar için geçerli değildir. Çünkü samsung telefonlarda sadece kendine has olan malzemeler kullanılmaktadır.
  • Lg markalı telefonlar aynı zamanda fiyat bakımından da oldukça pahalıdır. Bu durum Samsung telefonlar için geçerli olmamaktadır.
  • Samsung telefonlar kullanımları oldukça basit olduğu gibi bu durum Lg telefonları için geçerli olmamaktadır.
  • Samsung telefonların kolay kullanımının yanı sıra ayrıca dış görünüm olarak da estetikli bir yapıya sahip olmaktadır.
  • Lg markalı telefonların kameralarında en kaliteli lensler kullanılmaktadır. Samsung telefonlarında ise normal standartlara sahip olan lensler kullanılmaktadır.

Lg ve samsung telefonların aralarındaki başlıca farklar hakkında bilgiler sunduktan sonra şimdi de dilerseniz mobil teknolojisinin son trendlerinden olan bu harika iki telefonlar arasında hangisinin çokça kullanıldığı hakkında bilgiler sunalım. Samsung telefonlar her ne kadar kolay kullanımlı olsa da Lg telefonlar Samsunglara oranla daha çok ilgi görmektedir.

Lg Telefonların Çokça Tercih Edilmelerinin Başlıca Nedenleri Nelerdir?

  • Ld telefonların çokça tercih edilmesinin en belirgin nedenlerinden biri bu harika telefonların oldukça şık bir görünüme sahip olması ve Samsung telefonlara göre daha havalı olmalarıdır.
  • Bununla birlikte Samsunglara oranla daha dayanıklı olmalarıdır.

Görüldüğü üzere Lg Telefonlar bazı özellikleri sayesinde Samsung telefonlara göre daha çok tercih edilmektedir. Peki Lg ile Samsung telefonlar arasında başka ne gibi farklar bulunmaktadır.

Lg Telefonlar İle Samsung Telefonlar Arasındaki Bilinmeyen Farklar Şunlardır;

  • Lg telefonların malzemelerinin bulunabilmesi oldukça zordur. Ancak bu durum samsung telefonları için geçerli olmamaktadır. Samsung telefonlar arızalandıkları zaman malzemelerini hemen her cep telefon mağazalarında kolaylıkla bulunabilir.

“Lg Mi Samsung Telefonlar Mı?” üzerine bir yorum

  1. aynen katılıyorum lg her zaman iyidir lg g4 kullanıcısıyım allaha şükür 3 yıldır sıkıntı görmedim allah razı olsun uretendende satandanda

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir