Lamina Diş Fiyatları Neden Birbirinden Farklıdır?

Lamina diş estetik diş tedavisinde gelinen en yeni ve en teknolojik tedavi diyebiliriz. Tamamı ile estetik görünümün amaçlandığı lamina diş beyaz, düzgün ve pürüzsüz özelliği ile tartışmasız estetik güzellik sağlar. Ancak bu tedavi her klinikte uygulanmayan ancak estetik diş hekimliği ve kliniklerin uyguladığı bir tedavidir. Lamina diş fiyatları özel bir tasarım olmasına rağmen son yıllarda artan taleplerden dolayı oldukça düşmüştür. Aslında pahalı malzemeden teknik firmalar tarafından hazırlanır. Özellikle dişinin rengi bir türlü beyazlamayan veya kullandığı ilaçlardan dolayı lekeli bir diş rengi olan kişiler bu yaprak kaplama diş tedavisi ile istediği estetik görünüme ulaşacaktır.

Nerelere Uygulanır?

lamina diş, lamina diş fiyatları, diş ipiLamina diş fiyatları alt çene ve üst çenede uygulanan diş sayısına göre değişir. Genel olarak talepler alt ve üst ön dişler üzerindedir. Çünkü arka dişler çok gözükmez ve yakından bakılmayınca renk değişimleri fark edilmez. Oysaki ön dişler yalnızca lekelerden dolayı değil seyreklik, çarpıklık veya kalıtsal yapı bozukluklarından dolayı devamlı göz önündedir. Bu da insanın görünümünü tamamı ile etkiler ve estetik açıdan sıkıntılar yaşatır. Lamina diş tedavileri son derece kolay bir operasyonla uygulanır. İncecik ve parlak ve normal diş beyazlığında üretilir. Diğer dişlerle uyum sağlar.

Hangi İşlemler Yapılır?

Ölçümleri önceden alınan lamina dişlerin yapımı hasta olmadan teknik firmalarca tamamlanır. Daha sonra hastanın dişin üzerinde incecik bir çizik oluşturulur ve hastaya uygulama yapılır. Operasyon yapılacak diş sayısına göre en fazla 3 günde tamamlanır. Tedavi oldukça kolaydır. Dişe atılan çizikten bir çengel geçirilir ve diş kullanıma hazır olur. Lamina diş diğer kaplama türleri gibi fırçalanabilir, diş ipi ile temizlenebilir ve alt dişlere zarar vermez. Çiğneme gibi eylemlerinizi yapabilir yemeklerden lezzet alabilirsiniz. Lamina diş fiyatları kredi kartı veya elden taksitli ödeme olanakları ile son derece uygundur. Hastalar kendi maaş tarihlerine göre bir ödeme planı çıkarabilir. Taksit sürelerini de yine kendileri belirleyebilir. Estetik ve bembeyaz görünümlü dişler için uygulamaya değer bir tedavidir. İstediğiniz kadar diş üzerinde yaprak kaplama yaptırabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir