jinekomasti nedir, jinekomasti tedavisi, jinekomastinin nedenleri

Jinekomasti ve Tedavi Yapımı

Jinekomasti erkeklerde ve özellikle gençler ve obezite hastaları için ciddi bir sorundur. Sorun, erkeklerde meme kanseri artan oluşur, nedenlerden hastaların farklı gruplar için farklıdır. Erkeklerde meme büyüklüğü artan özellikle obez hastalarda yetişkin, iken, bu deri altında yağ birikimi nedeniyle, meme bezinin iyi huylu büyümesi ağırlıklı olarak belirlenir. Cerrahi yaklaşım, farklı durumlarda farklı. Nedeni meme kanseri bir huylu artış olduğu zaman, bu meme, bir derialtı mastektomi veya rezeksiyon gerçekleştirmek için gereklidir. Bu areola çevresinde küçük bir kesi yoluyla ve altında yapılır, ve komşu bölgelerde liposuction ile katkıda bulunuyor.jinekomasti nedir, jinekomasti tedavisi, jinekomastinin nedenleri

Nedeni yağ birikimi olduğunda, daha sonra vakumla yağ basit bir yeterlidir. Ani, tek şiş bezi erişkinlerde genellikle malignite bir göstergesidir, ve gibi tedavi edilmelidir.

Jinekomasti çıkarmak için ameliyat uygulamak kolay ve bir saatten genellikle son azdır. Hasta genel anestezi uğrar 2-3 saat ameliyat sonrası, aynı gün klinikte kaldı. Bu, 20 gün ameliyat sonrası göğüs etrafında elastik bir bandaj giyim için gereklidir. Ameliyat sonrası ağrı tolere edilebilir ve ağrı kesiciler alarak gerektirmez. Hasta ertesi gün görevine geri dönebilir. Tatbikat yasaklanmamış, bununla birlikte, 2-3 hafta sonra başlatmak için arzu edilir.

Diğer sitemizde bu konu ile ilgili olan yazılarımızı da okuyabilirsiniz: http://daltonbuilthomes.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir