Iphone 7 Kullanıcıları Aldatıldı

Apple tutkunlarının son gözdesi ve teknolojinin son harikası olan iphone 7 bir çok ülkede satışa sunuldu. İphone 7nin en çok dikkat çeken özelliği çift kamerası olması. İlk başta tuhaf karşılanmış olsada geniş çekim özelliğini farkeden ve deneyimleyen kullanıcılar bu özelliği çok beğendi. İnceliği ve hafifliği ile iphone 7 oldukça şık bir görünüm sergiliyor. Ayrıca suya, toza ve sıçramalara karşı dayanıklı olması apple sevenler ve yeni telefon almayı düşünenler için iphone 7yi seçilebilir kılıyor. Apple tutkunları yüksek fiyatına rağmen iphone’dan vazgeçmedi.iphone 7, iphone 7 sorunları, iphone 7 hakkında

Apple kullanıcıları telefon denildiği anda iphone’dan başka birşey düşünmüyorlar. Pil kapasitesi iphone 6’dan çok büyük farklılık göstermesde A10 işlemcisine sahip olması pilin kullanımını uzatabileceği belirtildi. İphone 7nin tek olumsuz özelliği kulaklık girişinin bulunmaması. Kullanıcıları tarafından çok eleştiri almasına rağmen yinede bir çok insan iphone kullanmaktan vazgeçmedi. İphone 7’yi tanıtmak için birçok video çekildi. Kullanımı, görüntüsü ve özelliklerini anlatan videolar youtube’ta izlenme rekorları kırıyor. Youtube’ta dolanan iphone 7de kulaklık açılabileceğini gösteren bir video tüm apple kullanıcıları tarafından oldukça dikkat çekti. Bir iphone kullanıcısı kulaklık olmamasının o kadar da önemli olmadığını ve iphone 7ye kendi de kulaklık deliği açabileceğini göstermek istedi.

Youtube’taki video’da iphone 7’ye kulaklık deliği açıyor. Hem de matkap kullanarak. Evet yanlış okumadınız matkap kullanarak iphone 7’ye kulaklık deliği açıyor. Tabi ki sizlerinde tahmin edebileceğiniz gibi bu sahte bir video. Yani gerçektende telefona matkap ile delik açmıyor. Fakat bir çok apple kullanıcısı bu videoyu o kadar ciddiye aldılar ki video sahibine matkabın numarasını soran bile var. Hatta evde kendiside matkap ile telefonuna kulaklık deliği açmayı deneyen çok kullanıcı oldu. Yani anlaşıldığı üzere birisi bu arkadaşlara fena oyun oynadı. Kulağa her ne kadar komik gelsede bu videoya inanıp evinde matkap ile iphone 7 delerek kulaklık için delik açmaya çalışan kullanıcılar oldu. İphone 7de kulaklık kullanmak için tabikide matkaba ihtiyacınız yok. Fakat ne yazıkki ekstra bir kulaklık aparatına ihtiyacınız var. İphone bu yönüyle düşük not alsada kullanıcıları vazgeçmeden yollarına iphone 7 ile devam etmeyi tercih ettiler. Apple kullanıcı için kulaklık olmaması apple kullanmamak için engel değil.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir