Geçmişe Dönüş; Bol Paça Pantolonlar

Geçmişe dönük modalarından yeniden trend olduğu son zamanlar bol paça pantolonlar trend olma yolundaki ilerleyişini hızlı bir şekilde sürdürmektedir. Oldukça farklı tarzların yaratılması ve farklı parçalarla birlikte kombinlenebilme rahatlığı veren bol paça pantolonlar için pek çok seçenek mevcut. Gelin birlikte bu seçeneklere bir göz atalım.

Maskülen Tarz İçin Bol Paça Pantolon Tercihi

Sezonun oldukça ilgi çekici parçalarının yer aldığı maskülen giyim tarzı için bol paça pantolonlarla birlikte stilinizi daha kolay bir şekilde tamamlayabilir, oldukça uyumlu bir görünüm elde edebilirsiniz. Maskülen tarzın olmazsa olmazlarından olan bir ceketle birlikte kullanacağınız bol paça pantolonlar tarzınızı tamamlamak için kusursuz bir parça olacak. Bununla birlikte hem yüksek bel hem de yüksek bel olan bir pantolonla birlikte kullanılacak bir gömlek de maskülen tarzın tamamlayıcısı olacaktır.bol paça pantolon, geçmişe dönüş modası, geçmiş modası

Bol Paça Pantolonlar ve Sezon Gözdesi Crop Tops

Yüksek bel bir bol paça pantolonla birlikte eşsiz bir görünüm sağlayacak olan crop top modellerle tüm gözleri üzerinize çevirebilirsiniz. Aynı şekilde büstiyerlerle birlikte de iyi bir uyum yakalayacak olan bol paça pantolonları şık ve stil sahibi olmak isteyen bayanlar iç rahatlığıyla tercih edebilir. Farklı renk seçenekleri, sınırsız model ve desenleriyle birlikte hayal gücünüzün sınırlarını zorlayacak kadar fazla kombin oluşturmanıza imkan verecek bu parçalar sizlere oldukça kusursuz bir görünüm katacaktır.

Feminenlik Ön Planda

Her tarza kolaylıkla uyum sağlayabilecek parçalar olan bol paça pantolonlarınızla feminen bir görünüm sağlamak çok kolay. Blazer ve büyük beden ceketlerle birlikte maskülen bir görünüm katan bol paça pantolonlar kısa ve renkli ceketlerle birlikte kullanıldığında ise feminen bir görünüm sağlamaktadır. Ceketlerinizin içine tercih edeceğiniz dantel bluzlarınız bol paça pantolonlarınızda birleştiğinde feminenliğinizi ön plana çıkarmanızda oldukça etkili olacaktır. Yapacağınız bu kombini kullanacağınız devasa takılar, aksesuarlar ve şık çantalarla tamamlamanız mümkün.

70’li Yıllara Dönüş Başlasın

Yazının başında da belirttiğimiz gibi geçmiş dönem modalarına günümüzde sıklıkla yer verilmektedir. Bol paça pantolonlar ise 70’li yıllardan gelmiştir. Eğer Retro bir hava yaratmak ve 70’li yıllardaki gibi bir hava yaratmak isterseniz o döneme ait diğer kıyafet parçalarıyla kombininizi tamamlayabilir ve farklı bir görünüm elde edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir