ezgi mola, ezgi mola kim, ezgi molanın oynadığı diziler

Ezgi Mola Kimdir?

Son yılların sevilen sinema ve dizi sanatçılarının başında yer alan Ezgi Mola, filmleri kadar yaptığı açıklamalar ile de gündemden düşmüyor. Peki, Ezgi Mola Kimdir? Ezgi Mola; 29 Mart 1983 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. İlkokul, Ortaokul ve Lise eğitimini İstanbul’da tamamlayan sanatçı, oyunculuğa duyduğu merak ve yeteneği sayesinde bu günlere geldi. Ezgi Mola henüz lisedeyken Müjdat Gezen Sanat Merkezinde eğitim aldı ve buradan birincilikle mezun oldu. İlk sahne deneyimini Çürük Elma oyunuyla yaşadı. 2005 yılında BKM mutfak ve bunun ardından Hırsız Polis dizisinde yer aldı. Oyunları ve performansları ile büyük ilgi gören Mola, Hayatımın Kadınısın filmiyle ilk başrolünü oynadı.ezgi mola, ezgi mola kim, ezgi molanın oynadığı dizilerMasumlar Apartmanı ve Ezgi Mola

TRT1 ekranlarının sevilen dizisi masumlar Apartmanında oynadığı Safiye rolü ile zirveye ulaşan sanatçı, her kesimden büyük bir ilgi ve sevgi görüyor. Ezgi Mola geçtiğimiz günlerde Batman’da tecavüze uğrayan ve intihar eden İpek Er’in katil zanlısına ettiği hakaretle sosyal medyada gündem oldu. Bu mevzunun ardından Mola’ya dava açıldı. Ancak sanatçı dostları ve hayranları bu konuda Ezgi Mola’ya büyük destek sağladı. Yine geçtiğimiz günlerde Ezgi Mola adına açılan Fake hesap üzerinden yapılan bir mesajla sanatçı yeniden gündeme geldi. Sanatçı mesajın kendisine ait olmadığını söylediği halde bir kısım insanın hedefi haline geldi. Ezgi Mola yaptığı açıklama ile bu kişilere de haddini bildirdi.

Ezgi Mola Masumlar Apartmanına Devam Edebilecek Mi?

Yangında yapılan açıklamalar, fake hesaplar ve Ezgi Mola’nın söylemlerinden geri adım atmaması bazı TRT çalışanları ile sanatçıyı karşı karşıya getirdi. TRT yönetimini kızdırdığı ifade edilen sanatçının diziye devam edip etmeyeceği konusunda henüz herhangi bir netlik söz konusu değil. Ezgi Mola Hatay’daki yangın için yaptığı açıklama ile de gündem de bazı kesimlerin tepkilerini üzerine çekti. İşte Ezgi Mola’nın attığı Tweet;  Bakalım yeniden ağaçlar dikilip Hatay’daki yaralar onarılmaya çalışılacak mı, yoksa rant alanı mı olacak! ‘’Nolcak zaten yandı, boş orası villa olsun, otel olsun’’ diyen bir kara cahil güruh görmeyiz umarım! Bakalım kaç ağaç dikilecek!!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir