davines keratin, davines keratinin etkileri, keratin ve saç bakımı

Davines Keratin Miracle

Davines saçı onaran ve yapılandırıcı özellikteki birçok içerik bileşeni ile saçınızı baştan aşağı yenilerken, bunda en çok da keratinden desteğini alıyor. Saçı güçlü ve sağlıklı bir şekilde yeniden yapılandırma üzerine olan ürün serisi Nourishing yalnızca şampuanı değil, etkili ve saç bakımda özel ürünler olarak kullanılan oldukça başarılı ve kaliteli saç yağları ve maskeleri ile de saçınızı yeniden yaratıyor.davines keratin, davines keratinin etkileri, keratin ve saç bakımı

Davines nourishing ve keratin mucizesi

Davines’in saçı keratin yardımıyla yeni baştan yapılandırma ve tüm hasarları giderme üzerine odaklanan serisi Nourishing, Davines keratin miracle ürünü ile saç maskesi benzeri bir kullanım sayesinde oldukça pratik bir şekilde saçınızın doğal ve sağlıklı olmasını sağlıyor.

Ürün kolayca kırılan, kırılarak kopan, kuru, canlılığını yitirmiş, nem eksikliği sorunu yaşayan saçlar düşünülerek saçlarınızın temel yapı taşı maddesi olan keratinden faydalanarak olabildiğince saçınızın doğal yapısına sadık kalarak saçınızı yeniden eski canlılığına kavuşturuyor.

Pratik kullanım

Saç maskesi pakı şeklinde kullanabileceğiniz ürünü yıkayarak temizlediğiniz ve bir havlu yardımı ile nazikçe nemini aldığınız saçınıza uygulayıp, homojen bir şekilde saça maruz kaldığından emin olduktan sonra 10-15 dakika gibi bir süre uygulayıp, ardından bol su ile durulamanız yeterli olacaktır. Davines keratin miracle özelliğinden faydalanmak için saçınızın uyradığı hasara bağlı olarak uygulama süresini makul şekilde uzatmanız da mümkündür.

Hidrolize keratinin gücünü doğal yağlarla destekleyen ürün, yıpranmış ve işlem görmüş saçlar için özeldir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir