göğüs estetiği fiyatları, göğüs estetiği fiyat değişimleri, göğüs estetiği ne kadar

Bakırköy Göğüs Estetiği Uygulama Fiyatları

Birçok kadının merak ettiği fakat yapılışı ve fiyatı açısından pek bilgisi olmadığı göğüs estetiği hakkında sizlere bilgi vereceğiz. İlk olarak Bakırköy Göğüs Estetiği Uygulama Fiyatları hakkında konuşmak gerekirse çevre illere ve yurt dışına göre gayet uygun olan fiyatlarımız sayesinde sizin maddi durumunuzu zorlamadan rahatlık ile göğüs estetiği olmanıza olanak sağlıyoruz. Özellikle yurt dışına göre fiyatlarımız gayet uygun olduğu için yurt dışından gelen turistlerde bizim doktorlarımıza estetik ameliyatı olmak için randevu almaktadır. Bakırköy Göğüs Estetiği doktorları ve çalışanları size ameliyat öncesi ve sonrasında son derece yardımcı olacak ve sizin sorularınızı yanıtlayacaktır.göğüs estetiği fiyatları, göğüs estetiği fiyat değişimleri, göğüs estetiği ne kadar

Estetik ameliyatı sonrasında göğüsünüze sarılı bir bandaj olacaktır. Bu bandajı bir süre çıkarmamanız gerekebilir. Doktorunuzun önerisi ile kullanacağınız ilaçları ve doktorunuzun size söylediği gibi ortalama üç dört gün gibi bir süre zarfında dinlenmenizi öneririz. Ameliyat sonrasında birkaç gün kollarınızı fazla yukarıya kaldırmamanız da sizin ağrılarınızın artmaması için önemli noktalardan birisi. Hastanede uzunca bir süre de kalmanıza gerek yok eğer sabah ameliyata alınmış iseniz akşam taburcu edilebilirsiniz. Hastanede kalma süreniz sadece bir gündür.

İlk pansumandan sonra yani dördüncü gün duş yapmaya izin verilir. Bu süre kişiden kişiye değişirken ortalama olarak aynıdır. İki hafta boyunca sigara içmemeye de özen göstermeniz gereklidir. En doğru çözümü size zaten doktorlarınız verecek ve her konuda bilgilendirileceksiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir