Yeni Volkswagen Passat, Volkswagen Passat Variant, Passat Variant Comfortline

2017 Yeni Volkswagen Passat Variant Comfortline

 Son yıllarda üretilmiş en havalı ve en modern araçların başında yer almaya aday olan passat variant, şık tasarımı ve benzersiz yapısıyla göz kamaştırıyor. Herkesin sahip olmak istediği 2017 yeni Volkswagen passat variant, oldukça seçkin bir yapıya sahip. Oldukça lüks bir araba olan variant, sahip olduğu güvenlik sistemleri ve sürüş destek sistemleri ile sürücünün yükünü alarak, kolay bir sürüş sağlıyor ve tehlike zamanın da dahi size yardımcı oluyor. Sadece park yaparken ya da trafiğin yoğunluğun da değil, tehlikede olduğunuzu hissettiği anlarda yardımcı oluyor. Bu kadar donanımlı bir araca kim sahip olmak istemez ki!Yeni Volkswagen Passat, Volkswagen Passat Variant, Passat Variant Comfortline

Volkswagen Passat Variant Teknik Özellikleri

Diğer modeller göre iç hacmi daha geniştir ve bagaj kapasitesi de büyüktür. Farklı renk seçeneklerine sahip olan modelde, iç donanım özellikleri arasında analog saat, koltuk döşemesi, radyo, cd, mp3,  çalar, 8 adet hoparlör bulunmaktadır. Arka kol desteği katlanabilir arka koltuklar, çok fonksiyonlu deri direksiyon ve üzerin de bulunan DSG vites kumandaları, sürücü ve yolcu ışıklı makyaj aynası, ön ve arkada iki adet okuma lambası, bagaj ve ayak kısmında ışıklandırma, renkli ekranlı yol bilgisayarı mevcuttur. Otomatik hava kalite sensörlü gibi özellikleri sayesin de en çok tercih edilen modeller arasında yer almaktadır. Şık ve asil duruşu sayesin de oldukça dikkat çekici bir otomobil olarak karşımıza çıkıyor.  2017 yeni passat variant teknik özellikleri sayesin de herkesin dikkatini çekiyor.   Geniş hacmi sayesin de tam bir aile arabası olma özelliği göstermektedir.

2017 Passat Variant Fiyatları

 Passat variant’ın fiyatı ise kendisi gibi eşsizdir. Bütçenize uygun olacak şekilde uygun ödeme ve taksit imkânları sayesin de hayalleriniz deki araca sahip olmanız mümkün. İleri teknolojik yöntemlerle donatılmış olan passat variant fiyatı da meraklıları için uygun taksit ve ödemelerle mağazalar da yerini almaktadır. Aklınıza bile gelemeyecek özellikleri bu model de bulabilirsiniz. Çok güçlü motor yapısına sahip olan araç, bu eşsiz özellikleri sayesin de en çok tercih edilen modeller arasında yerini koruyor. Seçkin kişilerin tercih edeceği yüksek donanımlı bir lüks araba modelidir. Hayalinizdeki arabayı almak isteyenler için de uygun ödeme koşulu ve renk seçenekleri sayesin de sıfır ya da daha az faizle galerilerimize gelerek fiyat konusunda anlaşabilir size özel avantajlardan yararlanarak aracınızı alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir