Bakım Güzellik

Maden Suyu İle Yüzünüz Işıldasın

Yüz güzelliğinize değer veren bir bayan iseniz ve ışıldayan bir yüze sahip olmak istiyorsanız doğadan yararlanabilirsiniz. Doğal bir güzellik elde edebilmek için uygulayabileceğiniz birkaç farklı bakım türü bulunmaktadır. Bu bakım türlerinin arasında yer alan en ekonomik yöntem ise maden suyu bakımıdır. Maden suyu içindeki mineraller sayesinde yüzün genç ve canlı görünmesini sağlamaktadır. Işıldayan bir yüz… Daha fazlası… Maden Suyu İle Yüzünüz Işıldasın

Moda Trend

Doğru kıyafet seçimi ile gençleşebilirsiniz?

Bu konuda yapılan bir araştırmaya göre tercih edilen kıyafetler kadınların yaşını ortaya çıkarmaktadır. Bu yüzden bilim insanları doğru kıyafet seçiminin gençliğin iksiri olduğunu ortaya koymaktadır. Yapılan araştırmalar sonucunda 55 yaşındaki kendi halinde bir kadına 12 ayrı kıyafet denetip halk arasına karıştırılmaktadır. 2400 kişinin yaş tahminlerinden çıkan sonuca göre ise bedenine uygun kıyafeti giymek kadının yüzünü… Daha fazlası… Doğru kıyafet seçimi ile gençleşebilirsiniz?

Sağlık

Check-Up Her Yıl Yaptırılmalı Mı?

Uzmanlar, check-up konusunda herkesi uyarmaktadır. Her sene düzenli olarak check-up yaptırılmasından yana olan uzmanlar, check-up için herhangi bir rahatsızlığın olması gerekmiyor, her yıl düzenli yapılacak check-up ile ileriye dönük tespitler yapılabiliyor açıklamasını yapmaktadır. Hastalıkların tespiti için her yıl düzenli yapılacak check-up önceden riskli hastalıkları tespit etmek açısından son derece önemlidir. Check-up Faydası Nedir? Check-up yaptırmak… Daha fazlası… Check-Up Her Yıl Yaptırılmalı Mı?