2016-2017 Sonbahar Modası Aksesuar Trendleri

Bir kadının stilinin en belirleyici ve en önemli şeyi kuşkusuz aksesuarlarıdır.

Aksesuarlar ayrıca en büyük şıklık unsurumuz. Düz ve sade bir kıyafeti, elbiseyi, tişörtü bir anda bambaşka bir havaya büründürebiliyor. Özellikle doğru ve demode olmayan bir aksesuar seçilmiş ise hoş bir görünüm kaçınılamaz oluyor.

Bazen gösterişli bol taşlı bir kolye, bazen zarif bir çift küpe, bileklerde hoş bir bileklik şıklığınızı tamamlamanıza yardımcı oluyor.

Peki, bu sezonda şıklığımızın tamamlayıcısı aksesuarları nasıl kullanacağız? Merak ediyorsanız yazımızı okumaya devam edebilirsiniz.sonbahar modası, 2016-2016 aksesuar trendleri, aksesuar trendleri

Uzun kollularla ve eldivenlerle bileklik kullanmak bu sezon öne çıkıyor. Kışın manşetlerden ve eldivenlerden görünmeyen bileklikler bu sezon eldivenlerin ve bilekliklerin üzerine takılarak varlıklarını göstermeye hazırlanıyorlar. Chanel ve Prada’nın koleksiyonlarında bu tarz kullanıma uygun büyük bileklikler görmek mümkün.

Minicik broşlar bu sezonun trendleri arasında üstelik bu sezon biraz daha küçülmüş haldeler. Dilerseniz gömleklerinizin dilerseniz ceket ve hırkalarınızın üzerine birden fazla takarak hoş bir görünüm yakalayabilirsiniz.

İnciler bu sezonun kendisini gösteren aksesuarlarından. Yılların favorisi inci şıklığını, zarifliğini bu sezon punk-rock ile birleştirmiş. Bu haliyle de oldukça hoş olmuş. İnciyi ayrıca şapka ve eldivenlerde de sık sık göreceğiz unutmadan eklemiş olalım.

Bir sürü yüzük. Evet birkaç sezondur bildiğiniz üzere yüzükler oldukça hit parçalar arasında. Bu sezonda yüzükler oldukça gösterişli ve birden fazla yüzükle kombinlenecekler.

Tasma kolyeler 90’ların hiti tasma kolyeler bu sezon tekrar hayatımıza giriyor. 2015 – 2016 sezonunda daha ince yapılı tasma kolyelerin yerini bu sezon oldukça kalın ve gösterişli modeller alıyor.

Bir diğer hoş görünen aksesuar detayı ise tek bir tarafa takılan küpeler. Alternatif olarak iki farklı küpeyi bir araya getirerek de kullanabilirsiniz. Bir küpe bir tarafta diğer küpe diğer tarafta.

İşlenmemiş büyük ve doğal takılar bu sezon revaçta. Eğer işlenmemiş doğal taşları seviyorsanız bu sezon sizin sezonunuz demektir.

Ear Cuff ları unutursak olmaz. Kulaklara takılan Ear Cufflar bu sezonda oldukça iddialı ve gösterişli. Stil olarak ise rock ve punk stilleri daha popüler olacağa benziyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir